home zespół koncerty teksty wydawnictwa kontakt linki sklep

home » koncerty » tutaj graliśmy
home » koncerty » tutaj graliśmy


rok 2015 
 
11 listopada (środa) - Grajewo 
 
20 października (wtorek) - Kalinowe Serce, Warszawa 
 
10 października (sobota) - Muzyczna Owczarnia, Szczawnica - Jaworki 
 
20 września (niedziela) - Rabka Zdrój 
 
19 września (sobota) - Schronisko PTTK na Maciejowej 
 
13 września (niedziela) - Sobota k. Poznania
 
12 września (sobota) - Katowice 
 
12 lipca (niedziela) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
 
19 czerwca (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6 
 
 
15 maja (piątek) - Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję "Łaźnia" - Radom 
 
2 maja (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa
 
26 kwietnia (niedziela) -  Parafia Św. Antoniego, Mińsk Mazowiecki
"Program Papieski"
 
1 kwietnia (środa) - MDK - Mińsk Mazowiecki 
 
 27 marca (piątek) - Made in Wola, Warszawa, ul. Kasprzaka 22
 
 
15 marca (niedziela) - DK "Włochy" - Warszawa, ul. B. Chrobrego 27 
 
11 marca (środa) - MDK Rembertów
 
7 marca (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa 
 
7 lutego (sobota) - Taaka Ryba - Wołomin 
 
10 stycznia (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa 
 
 
 
 
rok 2014 
 
6 grudnia (sobota) - Hajnówka  
 
 5 grudnia (piątek) - Bielsk Podlaski
 
 14 listopada (piątek) - W Oparach Absurdu, Warszawa  
 
11 listopada (wtorek) - Lubaczów
 
24 października (piątek) - Kalinowe Serce, Warszawa 
 
18 października (sobota) - Taaka Ryba, Wołomin
 
17 października (piątek) - Garwolin  
 
 10 października (piątek) - Rokietnica
 
26 września (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
5 września (piątek) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica- Jaworki 
 
23 sierpnia (sobota) -  Międzynarodowy Festiwal Karpackie Klimaty - Krosno  
 
22 sierpnia (piątek) - Schronisko PTTK na Maciejowej  
 
17 sierpnia (niedziela) - Jasło
 
 16 sierpnia (sobota) - Jarosław
 
 15 sierpnia (piątek) - Festiwal Rozsypaniec -  Cisna 
 
11 lipca (piątek) - Śrem
  
12 lipca (sobota) - Olesno 
 
27 czerwca (piątek) -  Festiwal "Złoty Środek Poezji" - Kutno
 
14 czerwca (sobota) - Mińsk Mazowiecki
 
13 czerwca (piątek) - Taaka Ryba - Wołomin
 
6 czerwca (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
25 kwietnia (piątek) - Plaża w Wilanowie - koncert charytatywny
Wilanów - Majdan - Wspólna sprawa
 
25 kwietnia (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6 
 
5 kwietnia (sobota) - PraCoVnia Art Club -  Warszawa, ul. Popiełuszki 16
 
4 kwietnia (piątek) - NOK - Nowy Dwór Mazowiecki, ul.I.Paderewskiego1A
 
20 marca (czwartek) - Oratorium św. Jana Bosko - Warszawa, ul. Kawęczyńska 58
godz. 19.00 
 
 
15 marca (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica, Jaworki   
 
 
7 lutego (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
8 stycznia (środa) - Dom Kultury "Rembertów"
 
 
 rok 2013
 
 22 grudnia (niedziela) - Taaka Ryba - Wołomin
 Koncert świąteczny. 
 
11 grudnia (środa) - PraCoVnia Art Club -  Warszawa, ul. Popiełuszki 16
w ramach cyklicznej imprezy "PraCoVnia Piosenki"
koncert połączony z projekcją filmu dokumentalnego o zespole. Zapraszamy!
 
6 grudnia (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
23 listopada (sobota) - 45 Piostur Gorol Song, Andrychów 
godz.17.00
 
 
14 listopada (czwartek) - Dom Kultury "Działdowska" - Warszawa, Działdowska 6. 
 
13 października (niedziela) -  Wypieki Kultury - Warszawa 
 
6 października (niedziela) -  Ośrodek Kultury - Wieliszew
 
 
27 września (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6 
 
23 września (poniedziałek) - Piwnica pod Harendą - Warszawa 
 
 21 września (sobota) - Taka Ryba - Wołomin 
 
7 września (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica, Jaworki  
 
16 sierpnia (piątek) - Chata Socjologa - Otryt
40-lecie Chaty Socjologa  
15 sierpnia (czwartek) - Kętrzyńskie Centrum Kultury
 
2 sierpnia (piątek) - Woodstock - Kostrzyn nad Odrą
Scena Folkowa
 
 1 sierpnia (czwartek) - Mięćmierz - Kazimierz Dolny
koncert w ramach Festiwalu Filmowego "Dwa Brzegi"
 
28 lipca (niedziela) -Gminne Centrum Kultury,  Mrozy 
 
29 czerwca (sobota) - Białołęckie Centrum Kultury, Warszawa
 
 
28 czerwca (piątek) - Wypieki Kultury - Warszawa
 
 
23 czerwca (niedziela) - Taaka Ryba - Wołomin
 
 
17 maja (piątek) - GOK - Rokietnica 
koncert Gałązka-Brymas 
 
19 kwietnia (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6  
 
13 kwietnia (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica - Jaworki
 
11 kwietnia (czwartek) -  Dobre Miasto
  
3 kwietnia (środa) - PraCoVnia Art Club -  Warszawa, ul. Popiełuszki 16
 
16 marca (sobota) - Resursa w Żyrardowie, ul. 1 Maja 45 
 
28 lutego (czwartek) - Biblioteka Publiczna w Kałuszynie
  
22 lutego (piątek) - Centrum Promocji Kultury - ul. Brukselska 23 - Warszawa 

8 lutego (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 

17 stycznia (czwartek) -  PraCoVnia Art Club -  Warszawa, ul. Popiełuszki 16 


 
rok 2012
 

15 grudnia (sobota) -Kawiarenka w MDK Wołomin, ul. Mariańska 7
Koncert na żywo w internetowym  Radiu Azyll
 
13 grudnia (czwartek) - Radio Warszawa -
Będziemy gośćmi Marcina Stycznia w audycji "Muzyka z duszą"
 
12 grudnia (środa) - MDK Rembertów - koncert kolędowy
 
30 listopada (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
24 listopada (sobota) - MDK - Mińsk Mazowiecki , ul. Warszawska 173
godz.19.00
PREMIERA PŁYTY   DGZZ "ODLEGŁOŚCI"


 
 
15 listopada (czwartek) - Łysy Pingwin, Warszawa, ul. Ząbkowska 11

 9 listopada (piątek) - MCK - ul. Bohaterów Warszawy 26, Tychy

3 listopada (sobota)Skład Butelek - Warszawa, ul.11 listopada 22.

14 października (niedziela) - MOK - ul. Pułaskiego 6 - Siedlce
12 października (piątek) - "Festiwal Łagodności" Dom Katolicki  - Sandomierz
 
23 września (niedziela) - Galeria Klimaty - Mięćmierz, Kazimierz Dolny
 
 8 września (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Sczawnica Jaworki
 
7 września (piątek) - Klub Stara Kotłownia - Chrzanów
 
1 września (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
25 sierpnia (sobota) - Muszla w Parku Skaryszewskim - Warszawa
 
18 sierpnia - Warszawa Anin - ul. V Poprzeczna 13
"Muzyka Naturalnie" w Klubie Kultury "Anin"
 
16 sierpnia (czwartek) - Dołżyca k.Cisnej - Rozsypaniec
 
 10 sierpnia (piątek) - Piotrków Trybunalski
 
  1 lipca (niedziela)  -  Muszla koncertowa przy Bibliotece Miejskiej
- Ostrów Mazowiecka, ul. 11 Listopada 5
 
22, 23 czerwca (piątek, sobota) - Przywidz - Bazuna - Koncerty jubileuszowe - "40 lat Bazuny"  
 
19 maja (sobota) - Znośna lekkość bytu - Warszawa

3 maja (czwartek) - Lidzbark Warmiński
                           - Bartoszyce
 
14 kwietnia (sobota) - Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
 
28 marca (środa) - Klub Ursynoff - Warszawa - ul. Szolc Rogozińskiego 1

 
22 marca (czwartek) - Centrum Kultury  w Dobrym Mieście, ul. Olsztyńska 2
 
 13 marca (wtorek) - Cafe Kredens - Mińsk Mazowiecki, ul. Topolowa 4 lok 3
 
18 lutego (sobota) Muzyczna Owczarnia - Szczawnica Jaworki
 
16 lutego (czwartek)PraCoVnia Art ClubWarszawa, ul. Popiełuszki 16
 
27 stycznia (piątek) - Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22. 
 
 

 

rok 2011

 

17 grudnia (sobota) - Rynek Starego Miasta, Lublin
 Koncert plenerowy.
Patronat nad koncertem objęło stowarzyszenie "Nigdy więcej"
  
 
14 grudnia (środa) - Caffe Anioł, ul. Kilińskiego 6, Gdynia
gody. 18.00
wstęp wolny
 
Patronat nad koncertem objęło stowarzyszenie "Nigdy więcej"
 
12 listopada (sobota) - PWST Kraków
W ramach Ogólnopolskiego  finału Konkursu "KOROWÓD"
 
11 listopada (piątek) - Biłgorajskie Centrum Kultury ,
Piwnica pod Bazą, Biłgoraj, ul. M. Konopnickiej 7
wstęp wolny
 
 
 3 listopada (czwartek) - PraCoVnia Art Club , Warszawa
 
 
30 października (niedziela) - Stacja Falenica , Falenica
godz. 20.30
 
 
15 października (sobota) -  Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.30
 
7 października (piątek) - Restauracja "Na Starówce" - ul. Chłodna 2, Suwałki
godz. 19.00

17 września (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica Jaworki
godz. 20.00
 
3 września (sobota) - Miejski Dom Kultury w Radomsku
Trzecia edycja imprezy Radomsko Open by Night
godz. 18.00
 
21 sierpnia (niedziela) - Park Majkowskiego - Wejherowo
godz.17.00
Koncert plenerowy pt.  Muzyczne lato w Wejherowie
 
4 sierpnia (czwartek) - Park Traugutta - Kutno
Koncert plenerowy w ramach Letniego Festiwalu Filmowego
godz. 19.30 
 
24 lipca (niedziela) - Park Planty - Białystok
godz. 18.00
 
29 maja (niedziela) - Tychy
Koncert plenerowy "Niedziela na Placu Baczyńskiego"
Święto Książki 
 
28 maja (sobota) - Park przy ul. Strażackiej -Rembertów
Koncert plenerowy z okazji Dni Rembertowa
 
15 maja (niedziela) - Staromiejski Dom Kultury - Warszawa,  Rynek Starego Miasta 2
 
13 maja (piątek) - Radzyński Ośrodek Kultury i Rekreacji, Radzyń Podlaski, ul. Jana Pawła II 4

 
7 maja (sobota) -  Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.30
 
28 kwietnia (czwartek) - PraCoVnia Art ClubWarszawa, ul. Popiełuszki 16
godz. 20.00
bilet 10zł
 
6 kwietnia (środa) -  Klub Mechanik - Warszawa, ul. Narbutta 87
Zagra również  Sergiusz Stańczuk
Patronat nad koncertem objęło stowarzyszenie "Nigdy więcej"
  
 
12 lutego (sobota) - GCK - Mrozy , ul. Mickiewicza 22.
godz. 17.00
Koncert Walentynkowy
wstęp wolny
 
11 lutego (piątek) - Restauracja ARGENTINA - Warszawa, ul. Sandomierska 13
godz. 20.00
bilet:20
 
 
28 stycznia (piątek) - Dom Kultury (Pałac Jabłonowskich) - Kock, ul. Kościuszki 1 
godz 19.00
 
 29 stycznia (sobota) -  Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.30
Patronat nad koncertem objęło stowarzyszenie "Nigdy więcej"
  
 
 
 
 
 
rok 2010
 
27 grudnia (poniedziałek) - GCKiS w Jabłonnej  k/Warszawy,ul. Modlińska 102
koncert pt. "kiedy się Bóg pochylił"
 
7 grudnia (wtorek) - Piosenkarnia Anny Treter - Kraków - CK "Dworek Białoprądnicki" 
ul. Papiernicza 2
godz.19.00
 
 
 
19 listopada (piątek) - MDK Olesno - ul. Wlk. Przedmieście 31
Wernisaż XII Oleskiego Konkursu Fotograficznego
godz. 18.00
 
 
12 listopada (piątek)  - MDK "Koszutka"- Katowice, ul. Grażyńskiego 47
godz. 17.00 
 
17 października (niedziela) - Kościół  Św.  Antoniego z Padwy
w Mińsku Mazowieckim
 Koncert połączony z poezją Jana Pawła II
godz. 19.00 
 
25 września (sobota) -  Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.30
 
22 września (środa) - www.teamradio.pl - audycja na żywo!!!
Będziemy gośćmi w autorskiej audycji Andrzeja Krupy "Fonoteka Polska"
Zapraszamy do słuchania!!!
godz.20.00 
 
19 września (niedziela) -  Old Timers Garage -  Katowice, ul. Gen. Jankego 132
 
godz. 19.00
 
18 września (sobota) Muzyczna Owczarnia - Szczawnica - Jaworki 18a 
godz. 20.00
 
17 września(piątek) Folwark Stara Winiarnia - Mszana Dolna
godz.19.00
 
6 sierpnia (piątek) - Kieleckie Centrum Kultury,  Kielce, Plac Stanisława Moniuszki 2
godz. 20.00
koncert plenerowy
 
24 lipca (sobota) - plaża przy ul. 600-lecia w Wieliszewie


19 czerwca (sobota) - Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.30
 
13 czerwca (niedziela) -  Kościół  Matki Bożej Różańcowej na Bródnie - Warszawa ul. Wysockiego 8
godz. 20.00
wstęp wolny
Koncert charytatywny na rzecz powodzian. 
 
28 maja (piątek) - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.
godz. 21.00
Koncert w ramach VII Festiwalu Teatrów Młodzieżowych "Inny"
 
 
 3 maja (poniedziałek) Muszla Koncertowa przy Miejskiej Bibliotece Publicznej - Ostrów Mazowiecka, ul. 11 listopada 8
godz. 18.00
 
25 kwietnia ( niedziela) Amfiteatr Piskiego Domu Kultury - Pisz, Plac Daszyńskiego 16
 godz. 16.30 

Zagra również Katarzyna Groniec,  Renata Przemyk, Elżbieta Adamiak, grupa "Pod Budą"
 
24 kwietnia (sobota) Miejska Szkoła Artystyczna - Mińsk Mazowiecki, Armii Ludowej 23
koncert charytatywny "Dla Eweliny"
 
 
19 marca (piątek) Zapiecek - Łódź, Piotrkowska 43
godz. 21.00
wstęp wolny
 
 
6 marca (sobota) Muzyczna Owczarnia - Szczawnica - Jaworki 18a 
godz. 20.00
 
 
 
5 marca (piątek) Folwark Stara Winiarnia - Mszana Dolna
godz.19.00
bilet.20zł
 
 
20 lutego (sobota) MOK - Sala Widowiskowa w Ratuszu - Legionowo
godz.18.00
W koncercie zagra także Robert Kasprzycki Band 
 
5 lutego (piątek) Miejskie Centrum Kultury w Tychach
godz. 19.00
 
16 stycznia (sobota) - Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.00
bilet. 10zł
 
 
10 stycznia (niedziela) - Sala Kameralna MDK - Mińsk Maz.
godz. 16.00
W ramach XVIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 
7 stycznia (czwartek) - Klub Mechanik, ul. Narbutta 87, Warszawa
godz. 20.00
 

 
 

 

rok 2009

 12 grudnia (sobota) - Sala Kameralna MDK - Mińsk Maz.
godz. 19.00
Promocja płyty "Dotykam dachów"
 
wstęp wolny  4 grudnia (piątek) - Zapiecek - Łódź, Piotrkowska 43
godz. 21.00
wstęp wolny

14 listopada (sobota) - Chojnicki Dom Kultury - ul. Swarożyca 1, 89-600 Chojnice
godz. 17.00 
 
6 listopada (piątek) Centrum Promocji Kultury - Warszawa, Podskarbińska 2
godz. 19.00
 
 
4 listopada (środa) Czuły Barbarzyńca  Warszawa, ul. Dobra 31
godz. 20.00
Promocja tomiku wierszy Piotra Brymasa pt. "Dotykam dachów"
Gościnnie wystąpi Krzysztof Majchrzak i dgzz
 
 
 
24 października (sobota) - Skład Butelek - Warszawa, 11 listopada 22.
godz. 21.00
bilet. 10zł 
 
23 października (piątek)  D.K. Świt - Warszawa, ul. Wysockiego 11
godz. 18.00
bilet: 10zł
 
16 października (piątek) MDK Mińsk Mazowiecki
godz.20.00
Koncert połączony z poezją Jana Pawła II. Impreza zamknięta.
 
1 sierpnia (sobota) Ruiny Pałacu Poniatowskich w Górze nad Narwią          (koło Nowego Dworu Mazowieckiego)
godz. 20.00
Koncert plenerowy "Pałacowe Podwieczorki"
wstęp wolny 

2 lipca (czwartek) plac  przed "Budowlanką" w Mińsku Mazowieckim

godz. 18.00

bilet cegiełka 15 zł na rzecz fundacji AKOGO?

  
18 czerwca (czwartek) -  Białołęcki Ośrodek Kultury, Warszawa
godz.19.00
Zagramy piosenki do wierszy ks. Jana Twardowskiego. 
 
25 kwietnia (sobota) Klub Studencki Karuzela, ul. Konarskiego 85, Warszawagodz. 21.00
bilet 10 zł.

 
23 lutego (poniedziałek) Dom Kultury Śródmieście , godz.19.00
bilet 10 zł
22 lutego (niedziela) MDK Mińsk Mazowiecki, godz.19.00
bilet 10 zł.
  
 
31 stycznia (sobota) MOK w Józefowie , godz. 18.00
wstęp wolny
 
 
24 stycznia (sobota) godz. 20.00 - Skład Butelek ul. 11 listopada 22 Warszawa
bilet 10 zł. 
 
 
 
rok 2008 
 
 
 
29 listopada (sobota) - MDK Mińsk Mazowiecki , godz. 19.00
 
Zapraszamy na IX Festiwal im. Marka Kotańskiego WOLNI OD ZŁA.W tym roku impreza nosi tytuł:,,Nie odlatujcie chłopaki na służbę do Pana Boga...''. Jako że, to koncert andrzejkowy wystąpią sami Andrzeje:
Andrzej Ciach, Andrzej Ciborski, Andrzej ,,e - moll'' Kowalczyk, Piotr Andrzej Bukartyk, Daniel Andrzej Gałązka, Remigiusz Andrzej Szuman, Ewa Andrzej ;) Błaszczyk, Zbigniew Andrzej Zamachowski. 
 
  
 
 
20 listopada (czwartek) - Diuna Club , Warszawa, godz. 21.00.
bilet 10 zł.
 
 
13 listopada (czwartek) klub Projektor , Warszawa - ul. Białostocka 22 lok. 24
godz. 20.30.

bilet 10zł
24 października (piątek) - Nasielski Ośrodek Kultury , godz. 19.00
 
 
16 października (czwartek) Kościół pw. św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim. godz. 20.30. Koncert połączony z poezją Jana Pawła II.
wstęp wolny. 
 

9 października (czwartek) klub Projektor , Warszawa - ul. Białostocka 22 lok. 24
godz. 20.00.

bilet 10zł

 
28 września (niedziela) - Tygmont , Warszawa, godz. 17.00
bilet 10 zł.
 
25 września (czwartek) - Jadłodajnia Filozoficzna , Warszawa, godz. 20.30
Koncert z cyklu "Świeżo Malowane" wystąpi także Jacek Gutry, Mała Czarna.
bilet 10 zł.
 
 
2 września (wtorek) - klub Diuna, Warszawa, godz. 21.00.
bilet 10 zł.

 
30 sierpnia (sobota) - Bukowina Tatrzańska
szczegóły na stronie Muzycznej Zohyliny



14 sierpnia - Scena na Mariensztacie, Warszawa
godzina 20:00
wstęp wolny

 
29 czerwca - Schronisko Górskie "Głodówka" k/Bukowiny Tatrzańskiej
wstęp wolny

 

12 maja (poniedziałek)Jadłodajnia Filozoficzna w Warszawie - ul. Dobra 33/35

godz. 20.30

bilet 10 zł.

 
4 maja (niedziela) - Niezależny Ośrodek Kultury "Świetlica"
w Siedlcach ul. Pułaskiego 9
godz. 19.30
Daniel Gałązka voc. gitara i Marek Konatkowski - bas

18 kwietnia Kościół pw. Nawrócenia Świętego Pawła w Warszawie - ul. Kobielska 10.

godz. 17.00

 

17 kwietnia klub Projektor w Warszawie - ul. Białostocka 22 lok. 24
godz. 20.00.

bilet 10zł

 

12 kwietnia Klub Osiedlowy "Groszek"w Warszawie, ul.Ostrzycka 2/4

Kameralny koncert Piotra Brymasa i Daniela Gałązki.

godz.18.00
wstęp wolny
 

30 marca klub Tattoo w Warszawie - Ul. Lachmana 5 (w budynku Domu Kultury Stokłosy) godz. 20.00
bilet 10 zł

 

29 lutego Oberża Folkowa Zapiecek w Łodzi, godz. 21.00 - występ solowy.
Wieczór z poezją śpiewaną.
Wystąpią także:Ola Kazimierczyk, Sergiusz Stańczuk, Piotr Brymas, Olo Dorociński.
 
 29 stycznia (wtorek) godz. 20.00 - MDK Mińsk Mazowiecki - Przed nami wystąpi z krótkim programem zespół "Mała Czarna"
- wstęp na bezpłatne zaproszenia -

wszystkie osoby zainteresowane rezerwacją zaproszeń prosimy o kontakt mailowy w tytule wpisując "rezerwacja zaproszeń" adres: dgzz@o2.pl
Zamówione zaproszenia można odebrać bezpośrednio przed koncertem
ilość miejsc ograniczona, kto pierwszy ten...:))
do zobaczenia w Mińsku!

25 stycznia (piątek) godz. 21.00 - Skład Butelek ul. 11 listopada 22 Warszawa
 
14 stycznia (poniedziałek) godz. 19.30 - Niezależny Ośrodek Kultury "Świetlica" - Siedlce (koncert solowy)
 
 
 
rok 2007
 
 
 
1 października Klub Stodoła w Warszawie przy ul. Batorego 10, godz. 20.00 w ramach "spotkań przy herbacie z Cytryną" [więcej informacji na stronie www.cytryna.pl ].
  
28 września godz. 18.30 koncert z okazji 20 urodzin Miejskiego Domu Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Raz, Dwa, Trzy. (wstęp wolny).

 

 

Poniżej miejsca w których Daniel Gałązka bądź DG z zespołem zagrali. W niektórych z tych miejsc wystąpiliśmy kilkakrotnie.

Andrychów - goście przeglądu Postur Gorol Song (foto)

Augustów - laureaci przeglądu Augustowskie Noce z Balladą (foto)

Biała Podlaska - klub studencki AWF-u (foto)

Czerwińsk - goście Campo Bosco (foto)

Częstochowa - Dom Kultury

Gdańsk - goście przeglądu Bazuna, (foto) Jarmark św. Dominika (foto)

Gniew - goście przeglądu Bazuna (foto)

Góra Kalwaria - Pub u Michała

Kazimierz nad Wisłą - w ramach koncertów „Chcę Was ugościć pod mym dachem",

sala kinowa (foto) ,

Duży Rynek (foto)

Kraków - klub Awangarda

Studencki Przegląd Piosenki (foto)

Kwidzyn - laureaci Giełdy Piosenki Poetyckiej Wieczorne Nastroje

Łódź - goście przeglądu Yapa (foto) ,

Oberza Folkowa Zapiecek,

Seminarium Salezjańskie.

Mińsk Mazowiecki - Miejski Dom Kultury,

goście Pałacowych Spotkań z Balladą i...(foto) ,

Parafia św. Antoniego z Padwy.

Mińska Szkoła Artystyczna

Parafia św. Jana Chrzciciela

Mirosławiec - goście przeglądu - Listobranie (foto)

Myślibórz - laureaci przeglądu SMAK (foto)

Otwock - Dzień Papieski w parafii św. Wincentego a Paulo (foto) .

Płock - kościół pw. Św. Stanisława Kostki

Radomsko - goście przeglądu Plecak

Sandomierz - laureaci przeglądu Sandłicz (foto)

Siedlce - Miejski Ośrodek kultury

Szklarska Poręba - laureaci przeglądu Giełda Piosenki

Baza Pod Ponurą Małpą (foto)

Skwer Radiowej Trójki (foto)

Środa Wielkopolska - Piwnica pod Orłem (foto)

Toruń - Dom Muz

TVP - Kawa czy Herbata

Wałcz - w ramach przeglądu Listobranie

Warszawa - Mazowieckie Centrum kultury i Sztuki,

Pub Jazz,

Bazylika Najświętszego Serca Jezusowego kawęczyńska 53,

Ośrodek Kultury Ochota (foto) ,

Klub C-4, Tygmont - w ramach sceny Świeżo Malowane,

Casablanca Internet Cafe,

Rynek Nowego Miasta - w ramach Warszawskiej Sceny Literackiej,

Barbakan- Promocja płyty „Mandarynka" (foto) ,

Czuły Barbarzyńca - promocja tomiku wierszy Piotra Brymasa,

Uniwersytet Warszawski -Wydz. Pedagogiczny,

Kościół pw Nawrócenia św. Pawła,

Teatr Rozmaitości - laureat przeglądu STOPA (foto) ,

Teatr Polski - laureaci przeglądu Smak

Żyrardów- Miejski Dom Kultury,

 

 

2006 © DGzz :: wykonanie ::