home zespół koncerty teksty wydawnictwa kontakt linki sklep

Najbliższe koncerty

 
rok 2017
 
 
22 kwietnia (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa  
 (Duet z Piotrem Brymasem)       
 godz.22.00
 
 23 kwietnia (niedziela) - Zespół Szkół Salezjańskich - Mińsk Mazowiecki
Koncert charytatywny (Trio) 
 
 2 maja (wtorek) - Salon Sztuki - Radomsko
godz. 19.00 
 
12 maja (piątek) - Zakład Mięsny - Warszawa
 
  28 maja (niedziela) - Park przy ul. Frontowej - Rembertów 
godz. 16.00 
 
3 czerwca (sobota) - D.K. Radość 
plener (Duet z Piotrem Brymasem)
 
16 września (sobota) - Muzyczna Owczarnia, Szczawnica - Jaworki 
 
**********************************************************************************

 
to już za nami...
 
 30 marca (czwartek) - DZiK - Warszawa, ul. Belwederska 44a 
 
18 marca (sobota) - MDK - Koło 
 
18 marca (sobota) - Zakład Karny - Włocławek
 
3 marca (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa 
 
2 marca (czwartek) - Klub Regeneracja - Warszawa
 
27 stycznia (piątek) - Muzyczna Owczarnia, Szczawnica - Jaworki 
 
13 stycznia (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa
 
 
rok 2016
 
9 grudnia (piątek) W Oparach Absurdu - Warszawa
 
20 listopada (niedziela) - Dom Kultury "Włochy", Warszawa Włochy
 
11 listopada (piątek) - Lubaczów
 
27 września (wtorek) - Kalinowe Serce, Warszawa 
 
21 sierpnia (niedziela) - park miejski - Piła
 
 16 lipca (sobota) - Międzynarodowy Festiwal Piosenki Turystycznej "Kropka" w Głuchołazach 
 
16 lipca (sobota) - muszla koncertowa w Parku Zdrojowym, Jelenia Góra  
 
26 czerwca (niedziela) - 4M Festiwal- Mińsk Mazowiecki 
 
 25 czerwca (sobota) W Oparach Absurdu - Warszawa
 
28 maja (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa
 
16 kwietnia (sobota) -  W Oparach Absurdu - Warszawa
 
3 kwietnia (niedziela)Parafia Św. Antoniego, Mińsk Mazowiecki
 
1 kwietnia (piątek) - Zakład Mięsny, Warszawa
 
19 marca (sobota) -  Biblioteka Miejska - Wołomin
 
12 marca (sobota) -  W Oparach Absurdu - Warszawa
 
12 marca (sobota) - Festiwal YAPA, Łódź
 
11 marca (piątek) Radzyń Podlaski 
 
11 marca (piątek) - Kock
 
18 lutego (czwartek) - Kalinowe Serce, Warszawa
 
5 lutego (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa
 
16 stycznia (sobota) -  W Oparach Absurdu - Warszawa
 
15 stycznia (piątek) - Zakład Mięsny, Warszawa
 
13 stycznia (środa) - MDK Rembertów
koncert kolędowy
 
 7 stycznia (czwartek) - Kalinowe Serce, Warszawa
Koncert kolędowy
 
 
rok 2015
 
11 listopada (środa) - Grajewo 
 
20 października (wtorek) - Kalinowe Serce, Warszawa 
 
10 października (sobota) - Muzyczna Owczarnia, Szczawnica - Jaworki 
 
20 września (niedziela) - Rabka Zdrój
 
19 września (sobota) - Schronisko PTTK na Maciejowej 
 
13 września (niedziela) - Sobota k. Poznania
 
12 września (sobota) - Katowice
 
12 lipca (niedziela) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
 
19 czerwca (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
 
15 maja (piątek) - Ogólnopolski Turniej Śpiewających Poezję "Łaźnia" - Radom
 
2 maja (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa
 
26 kwietnia (niedziela)Parafia Św. Antoniego, Mińsk Mazowiecki
"Program Papieski"
 
1 kwietnia (środa) - MDK - Mińsk Mazowiecki 
 
 27 marca (piątek) - Made in Wola, Warszawa, ul. Kasprzaka 22
 
 
15 marca (niedziela) - DK "Włochy" - Warszawa, ul. B. Chrobrego 27
 
11 marca (środa) - MDK Rembertów
 
7 marca (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa
 
7 lutego (sobota) - Taaka Ryba - Wołomin 
 
10 stycznia (sobota) - W Oparach Absurdu - Warszawa
 
 
 
 
rok 2014
 
6 grudnia (sobota) - Hajnówka 
 
 5 grudnia (piątek) - Bielsk Podlaski
 
 14 listopada (piątek) - W Oparach Absurdu, Warszawa 
 
11 listopada (wtorek) - Lubaczów
 
24 października (piątek) - Kalinowe Serce, Warszawa
 
18 października (sobota) - Taaka Ryba, Wołomin
 
17 października (piątek) - Garwolin 
 
 10 października (piątek) - Rokietnica
 
26 września (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
5 września (piątek) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica- Jaworki
 
23 sierpnia (sobota) -  Międzynarodowy Festiwal Karpackie Klimaty - Krosno 
 
22 sierpnia (piątek) - Schronisko PTTK na Maciejowej 
 
17 sierpnia (niedziela) - Jasło
 
 16 sierpnia (sobota) - Jarosław
 
 15 sierpnia (piątek) - Festiwal Rozsypaniec -  Cisna
 
11 lipca (piątek) - Śrem
  
12 lipca (sobota) - Olesno
 
27 czerwca (piątek) -  Festiwal "Złoty Środek Poezji" - Kutno
 
14 czerwca (sobota) - Mińsk Mazowiecki
 
13 czerwca (piątek) - Taaka Ryba - Wołomin
 
6 czerwca (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
25 kwietnia (piątek) - Plaża w Wilanowie - koncert charytatywny
Wilanów - Majdan - Wspólna sprawa
 
25 kwietnia (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
5 kwietnia (sobota) - PraCoVnia Art ClubWarszawa, ul. Popiełuszki 16
 
4 kwietnia (piątek) - NOK - Nowy Dwór Mazowiecki, ul.I.Paderewskiego1A
 
20 marca (czwartek) - Oratorium św. Jana Bosko - Warszawa, ul. Kawęczyńska 58
godz. 19.00
 
 
15 marca (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica, Jaworki  
 
 
7 lutego (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
8 stycznia (środa) - Dom Kultury "Rembertów"
 
 
 rok 2013
 
 22 grudnia (niedziela) - Taaka Ryba - Wołomin
 Koncert świąteczny.
 
11 grudnia (środa) - PraCoVnia Art ClubWarszawa, ul. Popiełuszki 16
w ramach cyklicznej imprezy "PraCoVnia Piosenki"
koncert połączony z projekcją filmu dokumentalnego o zespole. Zapraszamy!
 
6 grudnia (piątek)W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
23 listopada (sobota) - 45 Piostur Gorol Song, Andrychów
godz.17.00
 
 
14 listopada (czwartek) - Dom Kultury "Działdowska" - Warszawa, Działdowska 6.
 
13 października (niedziela) Wypieki Kultury - Warszawa
 
6 października (niedziela) Ośrodek Kultury - Wieliszew
 
 
27 września (piątek) - W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
23 września (poniedziałek) - Piwnica pod Harendą - Warszawa
 
 21 września (sobota) - Taka Ryba - Wołomin
 
7 września (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica, Jaworki 
 
16 sierpnia (piątek) - Chata Socjologa - Otryt
40-lecie Chaty Socjologa 
15 sierpnia (czwartek) - Kętrzyńskie Centrum Kultury
 
2 sierpnia (piątek) - Woodstock - Kostrzyn nad Odrą
Scena Folkowa
 
 1 sierpnia (czwartek) - Mięćmierz - Kazimierz Dolny
koncert w ramach Festiwalu Filmowego "Dwa Brzegi"
 
28 lipca (niedziela) -Gminne Centrum Kultury,  Mrozy
 
29 czerwca (sobota) - Białołęckie Centrum Kultury, Warszawa
 
 
28 czerwca (piątek) - Wypieki Kultury - Warszawa
 
 
23 czerwca (niedziela) - Taaka Ryba - Wołomin
 
 
17 maja (piątek) - GOK - Rokietnica
koncert Gałązka-Brymas
 
19 kwietnia (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6  
 
13 kwietnia (sobota) - Muzyczna Owczarnia - Szczawnica - Jaworki
 
11 kwietnia (czwartek) -  Dobre Miasto
 
3 kwietnia (środa) - PraCoVnia Art ClubWarszawa, ul. Popiełuszki 16
 
16 marca (sobota) - Resursa w Żyrardowie, ul. 1 Maja 45
 
28 lutego (czwartek) - Biblioteka Publiczna w Kałuszynie
 
22 lutego (piątek) - Centrum Promocji Kultury - ul. Brukselska 23 - Warszawa

8 lutego (piątek) -  W Oparach Absurdu - Warszawa, ul. Ząbkowska 6
 
17 stycznia (czwartek)PraCoVnia Art ClubWarszawa, ul. Popiełuszki 16
 

 
 

2006 © DGzz :: wykonanie ::